مرض فراموشی!

⭕️ مرض فراموشی!

از الان به بعد نوعی بیماری بین کنکوری ها شیوع پیدا میکنه بنام «احساس فراموشی»! 🔺علائم: استرس،پریشانی،ناامیدی،پرخاشگری با اطرافیان،کندن موها و ….😊 🔺راه درمان : «این احساس پوچ ناشی از مقدار زیادی خستگی و استرس ناشی از فکر کردن زیاد به نتیجه است و واقعیت خارجی ندارد، بنابر این به آن توجه نکرده و با قدرت ادامه دهید.جهت پیشگیری از این بیماری،تعداد تست های خود را بصورت قابل توجهی افزایش دهید. 🔺نکته مهم!
از فروردین تا خرداد بزرگترین احساس باطل در بین کنکوری ها «احساس فراموش کردن مطالب» است. ⚠️ از الان دارم بهتون هشدار میدم که بیشتره این احساس یک توهم است و واقعیت خارجی ندارد.

 

View this post on Instagram

 

⭕️ مرض فراموشی! از الان به بعد نوعی بیماری بین کنکوری ها شیوع پیدا میکنه بنام «احساس فراموشی»! 🔺علائم: استرس،پریشانی،ناامیدی،پرخاشگری با اطرافیان،کندن موها و ….😊 🔺راه درمان : «این احساس پوچ ناشی از مقدار زیادی خستگی و استرس ناشی از فکر کردن زیاد به نتیجه است و واقعیت خارجی ندارد، بنابر این به آن توجه نکرده و با قدرت ادامه دهید.جهت پیشگیری از این بیماری،تعداد تست های خود را بصورت قابل توجهی افزایش دهید. 🔺نکته مهم! از فروردین تا خرداد بزرگترین احساس باطل در بین کنکوری ها «احساس فراموش کردن مطالب» است. ⚠️ از الان دارم بهتون هشدار میدم که بیشتره این احساس یک توهم است و واقعیت خارجی ندارد.

A post shared by oujgroup (@oujgroup) on


via IFTTT

نویسنده نوشته: admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *