آشپزخانه‌های دانشجویی صنعتی می‌شود/ آغاز ارتقاء تجهیزات آشپزخانه‌های نیمه صنعتی و سنتی

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، صندوق رفاه دانشجویان، ارتقاء تجهیزات آشپزخانه‌های نیمه صنعتی و سنتی باقیمانده در دانشگاه‌ها را کلید زد.

صندوق رفاه دانشجویان در نامه‌ای به دانشگاه‌ها اعلام کرده: به منظور بازسازی و صنعتی سازی آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، در نظر دارد طرح ارتقاء آشپزخانه‌ها را در قالب ارتقاء تجهیزات آشپزخانه‌های نیمه صنعتی و سنتی باقیمانده با رویکرد ارتقاء سطح بهداشت و زیرساخت‌های بهداشتی به اجرا درآورد.

به دلیل محدودیت منابع مالی سال جاری امکان مساعدت دیگری خارج از چارچوب طرح ارتقاء نیز میسر نخواهد بود.

دانشگاه‌ها مکلف‌انـد در چارچوب مفاد آیین‌نامه مالی معاملاتی و با رعایت صـرفه و صـلاح دانشگاه نسبت به شناسایی پیمانکاران و فروشندگان تجهیزات ذیصلاح اقدام کنند.

پس از پرداخت سهم مرحله اول، عملیات تجهیز آشپزخانه‌های واجد شرایط با مشارکت دانشگاه‌ها انجام خواهد شد و صندوق پس از تجهیز آشپزخانه‌ها و تأیید نهایی آن از سوی کارشناسان فنی، نسبت به پرداخت سهم مرحله دوم خود اقدام خواهدکرد.

در طرح ارتقا سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌هایی که دارای آشپزخانه های متعدد باشند می‌توانند نیازهای تجهیزاتی خود را با ذکر اولویت تا دو آشپزخانه برای طرح ارتقا ارسال کنند.

دانشگاه‌هایی که در سال گذشته به رغم دریافت سهم صندوق اقدام قابل توجهی در خصوص طرح ارتقا مورد توافق انجام نداده اند در اولویت آخر طرح ارتقا خواهند بود.

انتهای پیام/


نویسنده نوشته: daliri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *