مرض فراموشی!

⭕️ مرض فراموشی!

از الان به بعد نوعی بیماری بین کنکوری ها شیوع پیدا میکنه بنام «احساس فراموشی»! ?علائم: استرس،پریشانی،ناامیدی،پرخاشگری با اطرافیان،کندن موها و ….? ?راه درمان : «این احساس پوچ ناشی از مقدار زیادی خستگی و استرس ناشی از فکر کردن زیاد به نتیجه است و واقعیت خارجی ندارد، بنابر این به آن توجه نکرده و با قدرت ادامه دهید.جهت پیشگیری از این بیماری،تعداد تست های خود را بصورت قابل توجهی افزایش دهید. ?نکته مهم!
از فروردین تا خرداد بزرگترین احساس باطل در بین کنکوری ها «احساس فراموش کردن مطالب» است. ⚠️ از الان دارم بهتون هشدار میدم که بیشتره این احساس یک توهم است و واقعیت خارجی ندارد.

 

View this post on Instagram

 

⭕️ مرض فراموشی! از الان به بعد نوعی بیماری بین کنکوری ها شیوع پیدا میکنه بنام «احساس فراموشی»! ?علائم: استرس،پریشانی،ناامیدی،پرخاشگری با اطرافیان،کندن موها و ….? ?راه درمان : «این احساس پوچ ناشی از مقدار زیادی خستگی و استرس ناشی از فکر کردن زیاد به نتیجه است و واقعیت خارجی ندارد، بنابر این به آن توجه نکرده و با قدرت ادامه دهید.جهت پیشگیری از این بیماری،تعداد تست های خود را بصورت قابل توجهی افزایش دهید. ?نکته مهم! از فروردین تا خرداد بزرگترین احساس باطل در بین کنکوری ها «احساس فراموش کردن مطالب» است. ⚠️ از الان دارم بهتون هشدار میدم که بیشتره این احساس یک توهم است و واقعیت خارجی ندارد.

A post shared by oujgroup (@oujgroup) on


via IFTTT

نویسنده نوشته: daliri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *