آموزشگاه اوج اندیشه – آموزشگاه ممتاز آموزش و پرورش مشهد

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد – مشاوره کنکور مشهد – تدریس با برترین اساتید مشهد

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه مشهد به مدیریت اجرایی استاد حامد خسروی و با مجوز رسمی که در منطقه احمدآباد (کلاهدوز18) در شهر مقدس مشهد واقع شده است و سال گذشته به عنوان آموزشگاه ممتاز از جانب آموزش و پرورش خراسان رضوی انتخاب و معرفی شد.
این آموزشگاه با سابقه درخشان فعالیت در این حوزه هر ساله رتبه های برتر کنکور مشهد و شهرهای همجوار را پرورش داده و به مقصد نهایی هدایت مینماید. «برای مشاهده تقدیرنامه وارد شوید»

آموزشگاه کنکور و مشاوره تحصیلی اوج اندیشه مشهد در چند سال گذشته همواره بیشترین قبولی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی را در سطح شهر مشهد داشته است و علاوه بر رشته تجربی که بصورت تخصصی در حال فعالیت می‌باشد در رشته های دیگر کنکوری هم چون رشته های ریاضی و انسانی فعالیت دارد. آموزشگاه برگزار کننده کلاس های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی و همچنین vip تصمینی برای قبولی در کنکور می‌باشد و اساتید آموزشگاه از برترین اساتید استان خراسان همچون استاد حامد خسروی مدرس برتر ریاضیات و فیزیک مشهد و کشور و غیره می‌باشد.

آموزشگاه دارای قویترین مرکز مشاوره کنکور مشهد و کشور با مدیریت مستقیم سرکار خانم زمانی مقدم است. برای اطلاعات بیشتر وارد دکمه زیر شوید.

نویسنده نوشته: daliri

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.